Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e diel 08 Tetor 2017

08.10.2017 00–06 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga verilindje
06–12 Fair 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një dite te qete. Dite e fresket e shoqeruar me ere

- SPONSOR -Smiley face