Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 9 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
09.11.2017 08–12 Fair 0 mm 13° 2 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s – Fllad i lehte nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje

 

- SPONSOR -Smiley face