1. Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 10 Nëntor 2017
10.11.2017 07–12 Fair 0 mm 10° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Cloudy 0 mm 13°
- SPONSOR -Smiley face