Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e martë 10 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
10.10.2017 08–12 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Fair 0 mm 21° 2 m/s – Fllad i lehte nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s – Ere e lehte nga veri-veriperendim

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një dite të qetë me vranësira lokale 

- SPONSOR -Smiley face