1. Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 11 Nëntor 2017
11.11.2017 00–06 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
06–12 Rain 4 mm 13° 2 m/s – Fllad i lehte nga juglindje
12–18 Heavy rain 15 mm 14° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
18–24 Heavy rain 23 mm 13° 1 m/s – Ere e lehte nga jug-juglindje
- SPONSOR -Smiley face