Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e mërkurë 11 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
11.10.2017 08–12 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s – Ere e lehte nga veri-veriperendim
- SPONSOR -Smiley face