1. Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 13 Nëntor 2017
Dita Ora Reshje Temp. Era
13.11.2017 06–12 Fair 0 mm 14° 2 m/s – Fllad i lehte nga juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 20° 4 m/s – Fllad i butë nga jug
18–24 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
- SPONSOR -Smiley face