Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e Premte 13 Tetor 2017

13.10.2017 08–12 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s – Ere e lehte nga veri-veriperendim
- SPONSOR -Smiley face