Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e shtunë 14 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
14.10.2017 08–12 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga veri
- SPONSOR -Smiley face