Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 15 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
15.11.2017 08–12 Cloudy 0 mm 16° 3 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Light rain <1 mm 14° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
- SPONSOR -Smiley face