Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e diel 15 Tetor 2017

15.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga veriperendim
- SPONSOR -Smiley face