Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 16 Nëntor 2017

16.11.2017 00–06 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s – Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Rain 2 mm 14° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
- SPONSOR -Smiley face