Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e  hënë 16 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
16.10.2017 07–12 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm 25° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Fair 0 mm 20° 1 m/s – Ere e lehte nga veri
- SPONSOR -Smiley face