Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 17 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.11.2017 07–12 Cloudy 0 mm 11° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 17° 1 m/s – Ere e lehte nga verilindje
18–24 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
- SPONSOR -Smiley face