Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 18 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.11.2017 07–12 Cloudy 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 12° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
- SPONSOR -Smiley face