Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e mërkurë 18 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.10.2017 08–12 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s – Ere e lehte nga verilindje
- SPONSOR -Smiley face