Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 19 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
19.11.2017 07–12 Fair 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Heavy rain 5 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
- SPONSOR -Smiley face