Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e enjte 19 Tetor 2017 

Dita Ora Reshje Temp. Era
19.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga veriperendim
- SPONSOR -Smiley face