Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 20 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.11.2017 08–12 Clear sky 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s – Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga veri-verilindje
- SPONSOR -Smiley face