Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e premte 20 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.10.2017 09–12 Partly cloudy 0 mm 18° 0 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
- SPONSOR -Smiley face