Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 21 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.11.2017 07–12 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face