Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e diel 22 Tetor 2017

22.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Light rain <1 mm 16° 2 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face