Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 23 Nëntor 2017

23.11.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face