Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 24 Nëntor 2017

24.11.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 16° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face