Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 25 Nëntor 2017

25.11.2017 00–06 Fair 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Fair 0 mm 10° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-juglindje
- SPONSOR -Smiley face