Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 26 Nëntor 2017

26.11.2017 00–06 Cloudy 0 mm 11° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Light rain showers <1 mm 13° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Rain 1 mm 17° 4 m/s – Fllad i butë nga jug-juglindje
18–24 Heavy rain 10 mm 13° 3 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
- SPONSOR -Smiley face