Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 27 Nëntor 2017

27.11.2017 00–06 Rain 1 mm 11° 2 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
06–12 Rain showers 1 mm 10° 1 m/s – Ere e lehte nga juglindje
12–18 Light rain showers <1 mm 12° 2 m/s – Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Cloudy 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga veri-verilindje

 

- SPONSOR -Smiley face