Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e martë 27 shtator 2017 

Dita Ora Reshje Temp. Era
27.09.2017 07–12 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 21° 1 m/s – Ere e lehte nga veri-verilindje

Të dhënat e pasqyruara në “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të kemi një mot pjesërisht të vranët shoqeruar me intervale kohe me diell. 

- SPONSOR -Smiley face