1. Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e premte 27 Tetor 2017
Dita Ora Reshje Temp. Era
27.10.2017 08–12 Clear sky 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s – Fllad i lehte nga veri-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga veri-verilindje
- SPONSOR -Smiley face