Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 28 Nëntor 2017

28.11.2017 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face