Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e enjte 28 shtator 2017 

28.09.2017 08–12 Fair 0 mm 17° 2 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Heavy rain showers 6 mm 24° 0 m/s – Ere e lehte nga veri-verilindje
18–24 Cloudy 0 mm 20° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje

Të dhënat e pasqyruara në “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një mot te qete me intervale kohe me diell. 

- SPONSOR -Smiley face