Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 29 Nëntor 2017

29.11.2017 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 12° 3 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
18–24 Rain 1 mm 11° 3 m/s – Fllad i lehte nga juglindje

 

- SPONSOR -Smiley face