Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e premte 29 shtator 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
29.09.2017 08–12 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga verilindje
12–18 1 mm 22° 0 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
18–24 <1 mm 19° 0 m/s – Ere e lehte nga verilindje

 

- SPONSOR -Smiley face

Të dhënat e pasqyruara në “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një mot me vransira lokale

 

- SPONSOR -Smiley face