Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e shtune 30 shtator 2017  

30.09.2017 08–12 Cloudy 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 21° 3 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim

Të dhënat e pasqyruara në “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një mot te vrenjtur por pa shira lokal.

- SPONSOR -Smiley face