Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e hene 30 Tetor 2017

30.10.2017 07–12 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Fair 0 mm 17° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s – Ere e lehte nga verilindje
- SPONSOR -Smiley face