Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e marte 31 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
31.10.2017 08–12 Fair 0 mm 11° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face