Reperi më i përfolur ditët e sotme pa dyshim është Mozzik. Ai është autor i disa hiteve dhe jeta e tij private është në vëmendje të mediave. Sot ai ka postuar një foto me të dashurën e tij të zemrës, Loredana Zefi. Ai ka shprehur se gjëja më e bukur është kur dikush të kupton pa pasur nevojë për fjalë.

Çifti gjithmonë kanë publikuar foto me njeri- tjetrin, por dedikome si ky rrallë na vijnë. Bukur çifti!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face