Ylli i futbollit, Cristiano Ronaldo, edhe pse u bë baba për të katërtën herë, vazhdon të provokojë me muskujt. Këtë ka bërë në reaklamën e fundit, ku CR7 tregoi gjendjen e tij të mirë teksa shfaqi muskujt realizimit të një videoje për të promovuar linjën e tij të veshjes “CR7 Denim”. Edhe pse u zhvesh vetëm në pjesën e muskujve, xhinset e grisura me gurë i tregonin edhe punën që ka bërë me këmbët dhe jo vetëm vitet e fundit. Videoja e reklamës shfaqi etiketën e re të Cristiano Ronaldos.  Kjo etiketë e yllit të Realit cilësohet si “e ardhmja e xhinsit”.

- SPONSOR -Smiley face