Festivali i Filmit në Kanë ka mbledhur yjet më të mëdhenj të kinematografisë. Si gjithmonë, janë paraqitjet e pjesëmarrësve në tapetin e kuq, sa i përket veshjes ato që komentohen jo pak. Edicioni i 72-të i festivalit riktheu në tapetin e kuq aktoren dhe këngëtaren Selena Gomez dhe shumë aktore që mezi po prisnim ti shihnim. Ishte shumë e vështirë që të zgjidhnim të veshurën më mirë kështu që zgjodhëm t’u tregojmë të veshurit më mirë këto ditë të festivalit dhe ju premtojmë që nuk do zhgënjeheni nga veshjet fantastike !

 

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face