Ceremonia e ndarjes së çmimeve të iHeartRadio Music Awards u zhvillua dje në Los Angeles ku morën pjesë disa nga artistët më të mirë të muzikës. Por një pjesë e rëndësishme e këtij eventi është edhe tapeti i kuq ku parakalojnë yjet. Si rrallë herë në këtë ceremoni kishte shumë pak të veshur keq. Shumë këngëtare si Bebe Rexha, Taylor Swift dhe Harsley na lanë pa fjalë me veshjen e tyre por pati edhe këngëtarë meshkuj që ishin veshur shumë bukur ku nuk harrojmë të përmëndim djemtë e BackstreetBoys që janë rikthyer pas shumë vites. Ndiqni galerinë më poshtë për të parë si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards:

- SPONSOR -Smiley face