Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu duket në një gjendje tepër të mirë fizike, sepse ai nuk e lë asnhëherë veten e tij pas dore. Mes një jete tepër të mbushur si nga ana profesionale po ashtu edhe nga ana familjare , Blendi di ta gjejë gjithmonë kohën për veten e tij.

- SPONSOR -Smiley face

Gazetari i njohur duket qartë që ka një respekt maksimal për vetveten. Kësaj rradhe Blendi shpërndan një foto ku e shohim në oborrin gjigand të shtëpisë së tij luksoze. Veshur sport me plot ngjyra Blendi na dhuron pozitivitet sot.

- SPONSOR -Smiley face