Reperja amerikane nga Trinidad, Nicki Minaj poston shpesh në profilin e saj në Instagram foto e video ku duket qartë sa shumë kënaqet me shoqërinë. Edhe mbrëmjen e sotme ajo ka postuar video me mikeshat e saja më të mira duke pirë ‘weed’ dhe alkool.

Ato këndojnë e qeshin pasi asgjë nuk mund ta ndalojë një ‘Barbie’ thotë vetë Nicki. Sa e çuditshme edhe ‘Barbi’ edhe alkool!!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face