Dy javë më parë, Kim Kardashian zbuloi disa produkte nga e linja e saj e kozmetikës KKW, ndërsa të hënën në mbrëmje shtoi një tjetër produkt dhe mesa duket tani i ka “provuar” këto produkte. Për të qenë e besueshme, por edhe të marrë vëmendjen që i duhet në këtë rast, Kim është treguar e zgjuar dhe së pari ka provuar produktet në trupin e saj, e zhveshur komplet…

- SPONSOR -Smiley face