Georgina Rodriguez ka ndarë në rrjetet e saj  sociale disa foto me fëmijët e vegjël. Në to, ne mund të shohim se sa të këndshëm janë ‘fëmijët’ në shoqërinë e lodrave të tyre, të cilët nuk ndalen së qeshuri  dhe të gëzojnë duke luajtur mes tyre.Ajo  ka publikuar disa fotografi të Evës dhe të binjakëve. Kur e pamë të bijën e Georgina-s dhe Cristiano Ronaldos,  mund të  vërejmë se ajo është gjithnjë e më shumë si nëna e saj. Sytë e pjerrët, hunda, forma e buzëve … A nuk mendoni?

- SPONSOR -Smiley face

Alana vogël të cilën ,  gjithmonë e shohin si një vajzë shumë të gëzuar , spontane dhe plot argëtim paraqitet për kamerat ulur  në shtrat dhe e veshur me një T-shirt dhe me mëngë  të gjata me lule , plus me  pantallona me ngjyrë bezhë, të ngjashëme me çorapet e saj  të cilat duken sikur kanë qëndisur vizatimin e një arush pelushi.

Vëllezërit  e saj , ndërkohë, janë gjithashtu të veshur me rroba të rehatshme për  në shtëpi duke  luajtur me  lodrat e tyre. Duke parë këto imazhe, nuk ka dyshim se sa të lumtur janë këta fëmijë dhe se po  rriten shumë shpejt!

- SPONSOR -Smiley face