Agnesa Vuthaj, bukuroshja kosovare di si të na surprizojë çdo ditë me postimet e saj në Instagram. Ish misi dhe sipërmarrëse e biznesit të saj tekstil, “Agnesa Vuthaj”, duket se është tepër e angazhuar me projektet e saj të një pas njëshme. Ndër punë e sipër Agnesa nuk harron të ndajë edhe postime interesante me fansat e saj në rrjetet sociale.

- SPONSOR -Smiley face

Në foton e fundit e shohim si rrallë herë duke pirë kafe turke dhe krahas fotos ka shkruar se ,”Jeta ndodh kurse kafja të ndihmon” . Mesa duket kafja turke  Agnesës arrin  ta kthjellojë aq shumë sa të reflektojë për jetën dhe për ndodhirat  e saj.

 

- SPONSOR -Smiley face