Yolanda Hadid është nëna e dy modeleve më të njohura Gigi dhe Bella Hadid. Ka qenë një femër me foma perfekte dhe do mbetet e tillë. Yolanda sot feston ditëlindjen e saj dhe Bella ka bërë një urim të veçantë për mamanë e saj.

Ajo i shpreh dashurinë që ka për të se sa e çmuar është Yolanda për vajzën e saj. Por, përveç urimit Bella ka ndarë me ne edhe disa foto ku Yolanda nuk duket aspakt për moshën e saj.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face