Moderatorja e njohur e televizionit “Klan”, Rudina Magjistari, ka vendosur  bashkë me familjen e saj të pushoj për disa ditë  mes ajrit të pastër dhe borës. Mami Rudina si gjithmonë tepër e përkushtuar pas vajzës së saj edhe kësaj rradhe mendoi diçka tepër të bukur për të realizuar në mes të borës.

https://www.instagram.com/rudinamagjistari/p/Bsk_gLIBIfC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ahtibehhbmtl

Duke u Ngarkuar...

Të gjithë e kemi dëshirë të realizojmë një personazh për fëmijët tanë me dëborë por a ja dalim dot është puna? Rudina Magjistari na tregoi nëpërmjet stor-it të saj në Instagram, se ja ka dalë të realizojë një plak dëbore gjigant për vajzën e saj Mia.

Rudina nuk ka harruar edhe aksesorët të cilët e bënë edhe më të bukur plakun e dëborës. Lum si Mia çfarë mami ka, shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -