Edhe pse të gjithë u menduan shumë për maskimin e tyre kjo nuk do të thotë se të gjithë vepruan kështu. Josephine Skriver një modele e njohur për imazhin e saj jo vetëm,por ajo numëron 4.3 milionë ndjekës në Instagram-in e saj.

Josephine ka vendosur që në këtë festë të duket sa më e thjeshtë. Në foto ajo ka veshur një palë corape me simbolin e festës,një palë bikini ngjyrë të zezë dhe veshë të zinj maceje. E ku ka më bukur se thjeshtësia!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face