Quhet Iskra Laërence është një nga modelet që ka ‘shokuar’ industrinë e modës, pasi ajo ecën me mendimin se jo vetëm të jesh e hollë do të thotë që je e bukur apo bën për modele. Modelja 27-vjeçare ka gati 4 milionë ndjekës në Instagram dhe asnjëherë nuk nguron të postojë aty foto ‘hot’ me bikini, si postimi më i fundit i fotos me bikini të zeza.

 

- SPONSOR -Smiley face