Blogerja e njohur, Armina Mevlani ka publikuar në InstaStory programin e ditën së saj, që për hir të së vërtetës është goxha impenjues. Padyshim, në këtë program zë vend edhe dashuria e saj, Zeni, të cilit ajo i dedikon kohën prej orës 22:00 deri në 00:30-01:00, kohë kur ajo fle. Ajo që bën përshtypje është se disa orë në ditë, Armina ia kushton kurseve të yogës, frengjishtes dhe kërcimit (baçata).

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face